Cestovní kancelář VIVEA

Alexandros Apartments ***+

Termín:03.06. (Čt) - 06.06. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:951803

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 11 990 Kč

Poloha
apartmánový dům rodinného charakteru stojí v poklidnější části rušného střediska porostlé přijemnou okolní zelení a to pouhých 170 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Celá řada nákupních možností, taverny i kavárny a další služby budete mít v dosahu stovek metrů. Vzdálenější místa, turistické zaímavosti lokality nebo centrum města Chania (10 km) Vám budou snadno dostupná i díky místní dopravě.
Vybavení
areál je vsazen do hezké udržované zahrady a je tvořen 2podlažním ubytovacím komplexem a přilehlým areálem bazénu se sluneční terasou s lehátky a slunečníky a menším barem (pro klienty Alexandros zdarma, předpokládá se konzumece). Příjemnou atmosféru umocňuje všudypřítomná vzrostlá zeleň a celkový poklid. Wi-Fi připojení na sluneční terase za poplatek.
Stravování
vlastní (možnost dokoupení snídaní nebo polopenze).
Pokoje
nabízíme ubytování ve 2lůžkových studiích s možností přistýlky a 2lůžkových apartmánech s možností až 2 přistýlek. Všechna jsou hezky a účelně zařízená, jsou prostorná, mají sociální zařízení se sprchou, vlastní kuchyňský a jídelní kout s lednicí a základním kuchyňským vybavením, stolem a židlemi, dále klimatizaci (poplatek cca 4eur/den) a trezor (za příplatek), balkón nebo terasu.
Hodnocení
ubytování rodinného typu s dostatkem zázemí, prostoru i soukromí. Oceňujeme rodinnou atmosféru, skvělé umístění v poklidnější části a zároveň snadnou dosažitelnost nákupních možností, služeb či turistických zajímavostí lokality. Ubytování je vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s 1-2 dětmi. Vzhledem k velké oblíbenosti ubytování doporučujeme včasnou rezervaci.
Cena zahrnuje
7/10/11 noclehů v ubytování: studia bez stravování s možností dokoupení polopenze, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy a palivový příplatek, komplexní pojištění, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Podobné zájezdy

Alexandros Apartments ***+

destinace: Řecko, Kréta, Agia Marina

termín:03.06. (Čt) - 06.06. (Ne) 2021 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Alexandros Apartments
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...